«Новорічна композиція»
2 грудня в школі традиційно пройшла виставка-конкурс «Новорічна композиція». На виставці були представлені роботи учнів 1 — 11 класів. Цього дня в школі панувала справжня атмосфера свята. Кожна робота вражала глядачів своєю оригінальністю та технікою виконання. А новорічні композиції підтвердили, що фантазія наших дітей є безмежною. Адміністрація школи висловлює подяку учням, батькам, педагогам за активну участь, творчий підхід та цікаві ідеї.
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1675329964468-300x225.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1675329961260-300x225.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1675329958290-225x300.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1675329996728-300x225.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1675329996728-300x225.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1675329973673-300x225.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1675329971017-300x225.jpg)