День Соборності України
22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Більш ніж сто років тому відбулось об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1676447554724.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1676447583708-1024x768.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1676447595353-1024x768.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1676447598733-768x1024.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1676447607254-768x1024.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1676447614833-1024x768.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1676447642237-768x1024.jpg)
22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Більш ніж сто років тому відбулось об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!