Квітковий рай у кожній школі України
Шаланківська ЗОШ є учасником соціально-освітньої програми «Квітковий рай у кожній школі України». Наша школа отримала цибулини квітів, прийнявши участь у благодійному освітньому проєкті «Flowers4school». Ціль проєкту – показати дітям, як правильно висаджувати цибулинкові квіти, прикрасити нашу рідну країну, щоб Україна розцвіла й пишноквітом зустріла ПЕРЕМОГУ. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.
Сьогодні 13 грудня, не зважаючи на прохолодну погоду та сніг, спільними зусиллями ми висадили всі цибулинки. Сподіваємося, що весна буде квітучою, мирною і світлою.
Щиро дякуємо Flowers4School
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1675407753771-300x225.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1675407789130-225x300.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1675407759019-300x225.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1675407748207-300x225.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1675407807588-300x143.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1675407783984-225x300.jpg)