Квітковий рай у кожній школі України

Шаланківська ЗОШ є учасником соціально-освітньої програми «Квітковий рай у кожній школі України». Наша школа отримала цибулини квітів, прийнявши участь у благодійному освітньому проєкті «Flowers4school». Ціль проєкту – показати дітям, як правильно висаджувати цибулинкові квіти, прикрасити нашу рідну країну, щоб Україна розцвіла й пишноквітом зустріла ПЕРЕМОГУ. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.

Сьогодні 13 грудня, не зважаючи на прохолодну погоду та сніг, спільними зусиллями ми висадили всі цибулинки. Сподіваємося, що весна буде квітучою, мирною і світлою.

Щиро дякуємо Flowers4School