День води

22 березня відзначаємо День води, 21 березня День лісу. З цієї нагоди в навчальному закладі завдяки #Комісії з питань екології Мукачівської греко-католицької єпархії було встановлено інформаційний стенд і тари по сортуванню відходів. Діткам дуже цікаво було почути і побачити шокуючі дані про те, скільки років потрібно для повного розпаду певних відходів.

Проблема сміття дуже актуальна, адже часто можемо побачити сміття в лісі, біля річки, в полі. Проте діткам ми оголосили приємну новину, що дякуючи сумлінній праці організації #Виноградів Без Сміття, які кожен другий понеділок вивозять відсортоване сміття із с. Шаланки, ми також можемо взяти участь у сортуванні і переробці сміття, щоб край наш, водойми, чудовий ліс не засмічувати. Будьмо екологічно свідомими, бережімо природу, екологію, здоров’я.