День води
22 березня відзначаємо День води, 21 березня День лісу. З цієї нагоди в навчальному закладі завдяки #Комісії з питань екології Мукачівської греко-католицької єпархії було встановлено інформаційний стенд і тари по сортуванню відходів. Діткам дуже цікаво було почути і побачити шокуючі дані про те, скільки років потрібно для повного розпаду певних відходів.
Проблема сміття дуже актуальна, адже часто можемо побачити сміття в лісі, біля річки, в полі. Проте діткам ми оголосили приємну новину, що дякуючи сумлінній праці організації #Виноградів Без Сміття, які кожен другий понеділок вивозять відсортоване сміття із с. Шаланки, ми також можемо взяти участь у сортуванні і переробці сміття, щоб край наш, водойми, чудовий ліс не засмічувати. Будьмо екологічно свідомими, бережімо природу, екологію, здоров’я.
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/FB_IMG_1680769460811-300x225.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/FB_IMG_1680769469679-225x300.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/FB_IMG_1680769466087-300x225.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/FB_IMG_1680769477746-225x300.jpg)
![](http://salank-iskola.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/FB_IMG_1680769477746-1-225x300.jpg)